Про намір зміни діючих тарифів на водопостачання та водовідведення на 2017 рік

Відповідно до «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390, Лисичанське комунальне спеціалізоване підприємство з видобутку, обробки, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал» інформує про намір здійснити перегляд розміру діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та на послуги централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) на 2017 рік.

 Підставами для перегляду Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП) діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) є збільшення вартості електричної енергії на 5,8%, зростання розміру мінімальної заробітної плати з 01.12.2016р. на 10% (до 1600 грн.).

Підприємство виконало розрахунок і надало до НКРЕКП заяву з розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем).

Прогнозні розрахунки тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) на 2017 рік складають (без ПДВ):

— централізоване водопостачання — 13,34 грн. за м3 та централізоване водовідведення — 5,49 грн. за м3;

— централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньо будинкових систем)— 13,94 грн. за м3 та  централізоване водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) — 5,74 грн. за м3.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 днів з дня публікації цього повідомлення, за адресою: вул. В.Сосюри, 168, м. Лисичанськ або на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Директор ЛКСП Є.В.Лисенко

Вложения:
Скачать этот файл (Struktura_tarufiv_1.docx)Struktura_tarufiv_1.docx[Структура тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення ЛКСП «Лисичанськводоканал» (без ПДВ)]
Скачать этот файл (Struktura_tarufiv_2.docx)Struktura_tarufiv_2.docx[ Структура тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) ЛКСП «Лисичанськводоканал» (без ПДВ)]