До уваги керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доводить до відома керівників підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності п.3 Протоколу засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 12 від 07.10.2016 року «Про забезпечення пожежної безпеки на об’єктах у м.м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля в осінньо-зимовий період 2016-2017 років» для обов’язкового виконання у встановлені строки.

1. Керівникам підприємств, установ організацій незалежно від форм власності

1.1 Здійснити заходи по виконанню «Правил пожежної безпеки в Україні», а саме:

  • — замінити застарілі електричні мережі;
  • — забезпечити згідно норм належності первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками);
  • — провести навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки згідно діючого законодавства;
  • — провести навчання з питань цивільного захисту та техногенної безпеки;
  • — провести технічне обслуговування і перевірку пожежних кранів на працездатність шляхом пуску води з реєстрацією результатів перевірки у спеціальному журналі обліку технічного обслуговування організацією яка має державну ліцензію;
  • — провести ремонт та перевірку працездатності мережі систем зовнішнього протипожежного водопроводу (ПГ) з випробуванням на тиск та витрату води з оформленням акту;
  • — провести обробку вогнезахисним складом дерев’яних, металевих несучих конструкцій будівель та споруд;
  • — провести вимір опору ізоляції і перевірки спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання.

Термін: до 01.01.2017року

1.2 Надати накази щодо посилення пожежної безпеки підвідомчих об’єктів під час їх експлуатації в осінньо-зимовий період, до Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області.

1.3 Здійснити перевірку технічного стану на об’єктах автоматичних систем протипожежного захисту. Укласти договори зі спеціалізованими організаціями на обслуговування цих систем.

1.4 Перевірити та відремонтувати вентиляційні канали, теплогенеруючі й калориферні установки, печі та інші опалювальні прилади перед початком опалювального сезону. Здійснювати постійний контроль за правильністю їх утримання й експлуатації, проведенням своєчасного та якісного ремонту.

1.5 Провести протипожежні інструктажі з робітниками та службовцями, у першу чергу з тими, що зайняті на роботах з підвищеною пожежною небезпекою, відповідальними за експлуатацію опалювальних систем та електроопалювальних установок.

Термін — до 20.10.2016 року

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій