Лисичанська міська рада запрошує суб'єктів господарювання до виконання робіт з ремонту житлового будинку №38а кв. Жовтневої революції м. Лисичанська

У зв’язку з необхідністю проведення ремонту житлового будинку № 38а кв. Жовтневої революції м. Лисичанська, пошкодженого в результаті проведення АТО на території міста у липні 2014 року Лисичанська міська рада та Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства запрошують суб’єктів господарювання міста, регіону, області, країни до виконання робіт з ремонту. Для виконання цих робіт було розроблено робочий проект на капітальний ремонт житлового будинку № 38а кв. Жовтневої революції м. Лисичанська. Проект передбачає відновлення несної здатності будівельних конструктивів вищезазначеної будівлі, а саме зовнішньої стіни та перемичного блоку над віконним отвором.

Суб’єкти господарювання, які бажають провести ремонт та мають всі необхідні засоби, обладнання та дозволи, можуть надіслати свої комерційні пропозиції на поштову адресу Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства: Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Леніна, 49, 93100, тел. 7-35-72 та на e-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ." У разі виникнення додаткових запитань та необхідності ознайомлення з проектом просимо звертатися до Управління.

Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства