До відома мешканців м.м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля

З 01.01.2016 р. набуває чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“ та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 26.11.2015 № 834-VІІІ, згідно якого на перехідний період, тобто до 30.04.2016 р., не передбачено можливість адміністраторам Центру надання адміністративних послуг здійснювати прийом та видачу документів щодо державної реєстрацію речових прав на нерухоме майно.

У зв’язку з цим прийом заявників з 01.01.2016 року не буде здійснюватися у Центрі надання адміністративних послуг у м. Лисичанську, а буде здійснюватися безпосередньо державними реєстраторами відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Лисичанського міського управління юстиції, за адресою: м. Лисичанськ, вул. Леніна, б, 53 або нотаріусами.

На виконання вищезазначеного закону повноваження у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень після 30.04.2016р. перейдуть до Лисичанської міської ради (після прийняття міською радою відповідного рішення).

Центр надання адміністративних послуг у м. Лисичанську