Ощадбанк - лідер рейтингу наднадійності банків

Ощадбанк є беззаперечним лідером рейтингу наднадійності банків України за версією ділового журналу «Личный счет». Це чергова відзнака від ділового тижневика. Важливо, що банк зберіг і підтвердив свою лідерську позицію.

Мета рейтингу — з’ясувати, які банки характеризуються найвищим рівнем довіри з боку вкладників. При визначенні ступеня надійності враховувались окремі фінансові показники діяльності банків за останній рік, місце в рейтингах міжнародних агентств, можливість підтримки з боку акціонерів. За прогнозом експертів рейтингу, в 2016 році за допомогою вкладів у надійних банках можна буде отримувати пасивний дохід на дуже привабливих умовах.

Надійність Ощадбанку підтверджує показник залучення коштів на депозити. Тільки за останні чотири місяці банк залучив на акційний депозит «Довіра» понад 13,5 млрд. грн.

«Кожний незалежний рейтинг є важливим підтвердженням ринкових позицій банку та додатковим орієнтиром для клієнтів, — відзначив голова правління Ощадного банку Андрій Пишний. — Цього року Ощадбанк неодноразово визнавався найбільш надійним банком України. Зокрема, таку оцінку ми нещодавно отримали від журналу „Новое время“ та інвестиційної компанії Dragon Capital, від журналів „Деньги“ та „Forbes Украина“. Тож ми із гордістю інформуємо про чергову відзнаку».

Нагадуємо: вкладники Ощадбанку захищені законом, це єдиний банк в Україні, в якому повернення депозитів гарантоване державоюна 100%, без обмеження суми і строку.

«Личный счет» — перший в Україні журнал про персональні гроші. Він орієнтований на представників середнього класу. Мета журналу — допомагати читачам орієнтуватись у фінансових послугах та способах примноження і збереження особистих коштів.

Прес-служба Ощадбанку