Презентація дослідження "Ідеї для мікробізнесу: практичні поради"

22 жовтня 2015 року в м. Сєвєродонецьк за адресою: вул. Леніна, 32-а, 1 під’їзд, 3 поверх (конференц-зал НГО «Сєвєродонецьке агентство розвитку громади») з 18.00 до 19.00 відбудеться презентація дослідження «Ідеї для мікробізнесу: практичні поради». Дослідження підготовлено в межах проектів «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» та «Економічне і соціальне відновлення Донбасу», що реалізуються Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії. Виконавцем дослідження є Агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks у партнерстві з центром підтримки бізнесу DYB Ukraine, центром муніципального розвитку Добропілля, агенцією економічного та соціального розвитку м.Тернівка, агенцією економічного розвитку м. Павлоград.

Метою дослідження було визначити місцеві ринкові ніші, які є найбільш оптимальними для ведення бізнесу, та надати практичні поради тим, хто хоче розпочати власну справу. Дослідження проводилось у 8 областях, де найбільше проживає внутрішньо переміщених осіб: Київській, Полтавській, Харківській, Одеській, Запорізькій, Дніпропетровській, а також частинах Донецької та Луганської областей, що знаходяться під контролем Уряду України.

«Одним із найбільших компонентів нашого проекту є сприяння працевлаштуванню та розвитку самозайнятості внутрішньо переміщених осіб. Ми вже успішно реалізуємо навчальну програму по розвитку навичок підприємницької діяльності серед переселенців; також стартувала програма малих грантів для підтримки бізнесу серед переселенців та місцевих жителів Донецької та Луганської областей. Дане дослідження покликане посилити цей напрямок та допомогти визначитись із потенційними сферами ведення бізнесу», — пояснює Руслан Федоров, керівник проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні».

Контактна особа Катерина Кравчук (+38) 067 673 66 03

  • Проекти «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» і «Економічне та соціальне відновлення Донбасу» реалізується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Японії і в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою. Проекти реалізуються в рамках зобов’язань Прем’єр-Міністра Японії Сіндзо Абе щодо надання допомоги Східній Україні, про що було оголошено на засіданні Генеральної Асамблеї ООН у вересні 2014 року. Загальна сума допомоги Японії за час незалежності України — понад 2,9 млрд доларів".