Шановна громадо Луганщини!

Громадська організація «Вікімедіа Україна» та спільнота українських вікіпедистів запрошує Вас взяти участь у найбільшому вікіпедійному заході, який реалізовуватиметься на сході України, а саме у WikiFest:Луганщина.

Редактори україномовної Вікіпедії готові поділитися з Вами своїми знаннями та навичками з редагування цієї найбільшої онлайн-енциклопедії — протягом двох тижнів, починаючи з 31 жовтня і до 15 листопада включно ми проведемо низку тренінгів з редагування Вікіпедії — «віківишколів» у містах, селищах та селах Луганщини в університетах, бібліотеках та школах.

Наступним після віківишколів етапом WikiFest: Луганщина буде проведення місячника в Українській Вікіпедії, спеціально присвяченого створенню та покращенню статей про Луганщину в україномовному розділі Вікіпедії. Сьогодні в україномовній Вікіпедії є лише 3 723 статті про Луганщину (для порівняння, про Львівщину 13 701 статей, про Одещину — 6 962, про Харківщину — 7 308, про Донеччину — 6 694). Тож місячник матиме на меті поширення і популяризацію інформації про регіон, який називають «Світанком України». Місячник Луганщини у Вікіпедії відбудеться з 16 листопада по 15 грудня 2015. Цією інформацією зможуть користуватися як самі мешканці Луганщини, так і будь-хто зацікавлений в отриманні нових знань про найсхідніший регіон України!

Наші активісти готові приїхати до будь-якого куточка Луганщини, де ми матимемо можливість проводити віківишколи. Якщо Ви зацікавлені взяти участь у віківишколі, будь ласка, заповніть форму-опитування. Ми просимо Вас це зробити якнайшвидше, щоб проаналізувавши відповіді ми могли повідомити про дату, час та місця проведення віківишколів. Форма-опитування доступне за посиланням: http://goo.gl/forms/JAAZ8JCgrW

Facebook група заходу: https://www.facebook.com/groups/1646734685607754/

ГО «Вікімедіа Україна» та спільнота редакторів україномовної Вікіпедії