До уваги громадян

Якщо поруч з Вами опинилася людина без зазначеного місця проживання або яка опинилась у скрутній життєвій ситуації , повідомте її, де можна отримати соціальну допомогу!

У зв’язку з різким зниженням температури повітря, з метою недопущення загибелі бездомних громадян та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах, від переохолодження, з 20 січня 2014 року функціонує намет МНС, в якому бездомні та громадяни у складних життєвих обставинах можуть обігрітися, отримати харчування та медичну допомогу. Намет розташований за адресою: м. Лисичанськ, вул. Орджонікідзе, 128. Зазначений пункт обігріву обладнаний двома опалювальними пристроями на твердому паливі і має необхідні речі для тимчасового перебування громадян.

Крім того, громадська організація «Щаслива родина — міцна країна», яка забезпечує вразливі верстви населення гарячим харчуванням, погодилася надавати гарячі обіди всім, хто відвідує намет МНС. Крім намету, волонтери зазначеної громадської організації готують та роздають гарячу їжу ще в чотирьох пунктах, а саме:

1. м. Лисичанськ, ПК ім. Леніна — з10-00 до11-00 год.

— понеділок;

— п’ятниця.

2. м. Лисичанськ, палатка біля к/т «Дружба» — з10-00 до11-00год.

— вівторок.

3. м. Привілля, вул. Ломоносова, 2б — з10-00 з до11-00 год.

— вівторок;

— четвер.

4. м. Новодружеськ — з12-00 до13-00 год.

— вівторок.

З любої ситуації є вихід, не пов’язаний з порушенням закону.