У Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми

Минулого тижня у Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Максима Головньова відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми.

В роботі Координаційної ради взяли участь начальники управлінь, відділів та служб Лисичанської міської ради, директори міського центру зайнятості, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники дитячої міської лікарні, Лисичанського відділу поліції Головного управління національної поліції в Луганській області.

На засіданні були розглянуті питання про роботу Лисичанського відділу поліції Головного управління національної поліції в Луганській області з питань попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми, роботи інспекторів з сім’ями групи ризику. Зокрема, були наведені дані щодо кількості осіб, які перебувають на профілактичному обліку Лисичанського відділу поліції, що скоїли насильство в сім’ї. Так, станом на 18 листопада 2015 року на такому обліку перебуває 62 особи, із них 61 чоловік та 1 жінка. Крім того, до адміністративної відповідальності за вчинення насильства в сім’ї з початку 2015 року було притягнуто 62 особи, з них 10 осіб повторно.

Також, під час засідання Координаційної ради обговорили питання щодо порівняльної характеристики народжуваності дітей у місті Лисичанську. Цифри народжуваності за останні кілька років показово характеризують демографічну ситуацію — у місті є тенденція до зниження народжуваності. Так, за 9 місяців 2015 року народилося 625 дітей, а за аналогічний період 2014 року — 927.

На засіданні було запропоновано взяти інформацію до відома.