-
Освіта
-
31.01.2022
![Визначено переможців обласних змагань зі спортивних туристських походів](http://lis.gov.ua/images/img_3563_thumb.jpg)
Минулої суботи, 29 січня, в м. Сєвєродонецьк відбулося нагородження вихованців гуртка «Пішохідний туризм», учнів Лисичанського ліцею №28 «Гарант», які посіли І місце в першому (обласному) етапі змагань зі спортивних туристських походів.
Нагорода отримана за вдало пройдений пішохідний маршрут 3-го ступеня складності «Крейдяними скелями Луганської області», здійснений з 13 по 18 серпня 2021 року. Загальна протяжність маршруту – 96 км.
Вітаємо вихованців гуртка та його керівника Івана Фастова за зайняте І місце та бажаємо перемоги на Всеукраїнському етапі змагань.
Управління освіти Лисичанської міської ВЦА ![Визначено переможців обласних змагань зі спортивних туристських походів](http://lis.gov.ua/images/img_3151_thumb.jpg)
![Визначено переможців обласних змагань зі спортивних туристських походів](http://lis.gov.ua/images/img_3212_thumb.jpg)
![Визначено переможців обласних змагань зі спортивних туристських походів](http://lis.gov.ua/images/img_3313_thumb.jpg)