Благодійний захід «Наш бренд — «Волонтер!»

 Сьогодні, 3 грудня, напередодні Міжнародного Дня волонтера, зроблено підсумки одного з найтриваліших благодійних заходів — «Наш бренд – «Волонтер!», який проходив онлайн з 1 по 30 листопада.

Понад півсотні благодійних програм і проєктів, шкільних масових акцій та особистих добрих вчинків представили «виконавці-доброчинці» з 26-и шкільних дитячих організацій Лисичанської міської територіальної громади.

Зазначимо, що мапа добрих справ ширилася благодійними дитячими ініціативами у різних напрямках: екологія, захист тварин, ЗСЖ, допомога ветеранам Другої світової війни, АТО/ООС, соціально-незахищеним категоріям населення тощо.

Звертаємо увагу, що за перебігом челенджу «Сильні разом» та конкурсу рекламних відеороликів в рамках онлайн-заходу «Наш бренд — «Волонтер!» стежили користувачі соціальних мереж, шанувальники шкільних інтернет-сторінок, сайтів та сторінки Фейсбук ЦПРШМ https://www.facebook.com/Lisichansk.Pozashkillya/ та ставили свої оцінки – «лайки».

Так, за результатами онлайн-голосування у конкурсі рекламних відеороликів визначилися володарі відзнаки «Янгол добра»:

  • – «Золотого» «Янгола добра» отримали волонтерські загони «Теплі серця» ЗОШ № 4 та ЗОШ № 29;
  • – «Срібного» «Янгола добра» — «Ангели добра» ЗОШ № 7 та «Добра воля» ЗОШ № 24;
  • – «Бронзового» «Янгола добра» — «Милосердя» ЗОШ № 26 та «Серце Данко» ЗОШ 1-3ст с. Лисичанського.

На приємну згадку про добру справу усі учасники заходу отримали грамоти, подяки та канцелярське приладдя від партнерів заходу – Управління освіти Лисичанської міської ВЦА та Лисичанської організації Товариства Червоного Хреста України.

Завершився черговий загальноміський захід, але місія – творити добро залишається незавершеною. Це лише чергова мотивація до подальшої насиченої роботи.

Впевнені – нам личить бренд «Волонтер»! Бажаєте бути в тренді – приєднуйтеся!

Нагадаємо, онлайн-захід «Наш бренд – «Волонтер!» відбувся у співпраці Управління освіти Лисичанської міської ВЦА, Лисичанського центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю та Товариства Червоного Хреста м. Лисичанська.

Управління освіти Лисичанської міської ВЦА