Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації у разі аварії на хімічно-небезпечному об'єкті ТОВ "ЛИСПИ"

Під такою назвою 7 серпняу Лисичанську пройшло спеціальне тренування органів управління та сил цивільного захисту міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи під керівництвом секретаря міської ради Михайла Власова.

До тренування залучались:

— міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;

— відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту міської ради;

— спеціалізовані служби цивільного захисту (далі — ЦЗ) міста, а саме: оповіщення та зв’язку, медична, охорони громадського порядку, оперативно-рятувальна, комунально-технічна, торгівлі та харчування, матеріально-технічна, газо-технічна, енергетики, інженерна, транспортного забезпечення;

— особовий склад цивільного захисту ТОВ «ЛИСПИ»;

— підбирачі інформації «Служби 05».

Під час тренування практично відпрацьовані наступні питання:

1. Оповіщення та збір: керівного складу ЦЗ міста, міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, спеціалізованих служб ЦЗ міста.

2. Оцінка обстановки, прийняття відповідних рішень і доведення їх до органів управління та сил ЦЗ міста, що залучались до виконання заходів по захисту населення і територій у разі виникнення аварії на хімічно-небезпечному об’єкті ТОВ «ЛИСПИ».

3. Створення та організація роботи штабу з ліквідації НС згідно з планом реагування на НС.

4. Робочі документи по проведенню тренування.

5. Організація взаємодії органів управління та сил ЦЗ міста під час виконання заходів по захисту населення і територій у разі виникнення аварії на хімічно-небезпечному об’єкті.

Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради