Вибір професії, вибір майбутнього - зроби його свідомо

За такою темою 20 лютого 2014 року на базі центру науково-технічної творчості для учнівської молоді центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Лисичанським міським центром зайнятості для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, відбувся семінар.

Майбутні випускники шкіл міст Лисичанська, Привілля та Новодружеська були ознайомлені з актуальністю питання свідомого вибору майбутньої професії. Цікавим для підлітків стало роз’яснення формули вибору професії, триєдиного підходу: «Хочу — Можу — Треба». Хлопці та дівчата були ознайомлені з правилами, дотримуючись яких, можна запобігти розчарувань при виборі професії.

Учасники семінару отримали інформацію щодо професій, які користуються попитом на сучасному ринку праці.

Задля орієнтування у світі професій, допомоги зробити правильний для себе вибір майбутнім професіоналам було запропоновано пройти методику з профдіагностики.

Наприкінці зустрічі школярі відзначили, що отримана інформація допомогла їм більше розібратися у питаннях «Чим я хочу займатися?» та «Ким я хочу стати?».

Ольга Істоміна, головний спеціаліст ЦСССДМ