«Мій земляк Володимир Сосюра» (фото)

altСьогодні у школі № 26 відбулось міське літературно-мистецьке свято «Мій земляк Володимир Сосюра». Це вже не перший урочистий захід, присвячений 115-й річниці від дня народження поета, який проходить в нашому місті. У заході взяли участь педагоги та учнівська молодь загальноосвітніх шкіл міста, члени міського літературного об’єднання «Істок».

Розпочалось свято із літературно-музичної композиції «Я починався звідтіля, де гул заводів даль колише...», під час якої зі сцени лунали вірші та пісні Володимира Сосюри у виконанні учнів.

altОрганізатори підбили підсумки міського конкурсу учнівської творчості «Мій земляк Володимир Сосюра» та нагородили переможців. Грамотами відділу освіти Лисичанської міської ради були нагороджені Наталія Горбачевська ЛСШ № 8 (література), Маргарита Вєтрова ЗОШ № 13 (музичний твір), Катерина Гранковська НВК «Гарант» (малюнок) та Дар’я Грищенко ЗОШ № 14 (декоративно-прикладне мистецтво). Грамоти вручила завідуюча Лисичанським методичним центром освіти Євгенія Карпова.

altПо закінченню урочистої частини свята присутнім запропонували відвідати творчі майстерні з поетичними назвами: «Як народжується поезія...», «Шляхи долі...» (створення електронного посібника до біографії В.Сосюри), «Ерудит...», «Музейна» та літературну вітальню де учасники заходу зустрілися з поетами та письменниками міського літературного об’єднання «Істок».

Нагадуємо, що у місті пройшли заходи «Голос нежного сердца» (фото) та В.Сосюра.115 лет со дня рождения.