Підведені підсумки обласної виставки - конкурсу новорічних прикрас «Зимові фантазії» у рамках акції «Єднання дитячих сердець»

clip_image002

Згідно з планом роботи управління освіти і науки Луганської обласної держадміністрації на базі Луганського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді протягом грудня 2012р. проводилась обласна виставка-конкурс новорічних прикрас «Зимові фантазії».

У виставці-конкурсі взяли участь 522 учні шкіл та позашкільних навчальних закладів, які представили 514робіт: новорічні прикраси, карнавальні маски, костюми та композиції. Роботи виконані з паперу, бісеру, тканини, ниток, хутра, глини, тіста, пластиліну, дерева, соломи, лози, ялинкових гілок, одноразового пластикового посуду та інших матеріалів у різноманітних техніках (пап’є-маше, паперопластика, квілінг, орігамі, торцювання, аплікація, втинання, вишивка, флористика, плетіння з бісеру, ліплення тощо).

Новорічні прикраси, які були представлені у широкому аспекті, відображали творчі думки, емоційність образу та фантазії їх авторів, підкреслюючи зовнішнім виглядом доброту і життєрадісність дітей.

Велику кількість призових місць зайняли школярі та вихованці позашкільних закладів Лисичанська, у черговий раз продемонструвавши високий рівень художньої майстерності та яскраву фантазію.

Перелік переможців дивитись за наступним посиланням Лисичанський центр науково-технічної творчості