Лисичанськ долучився до виконання Державного Гімну України

Сьогодні, 16 лютого, у Лисичанській міській ВЦА о 10:00 у виконанні співробітників пролунав Державний Гімн України.

Так, посадовці ВЦА на чолі з заступником керівника Олегом Калініним та гості ВЦА — представники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини — заступник начальника Управління регіонального представництва в Донецькій та Луганській областях Олександр Дубіна та головні спеціалісти Євгенія Золотих та Антон Петров долучилися до відзначання Дня єднання.

Звернувшись до присутніх з вітальним словом, Олег Вікторович зазначив, що сьогодні вся наша громада разом з усією країною — від заходу до сходу, від півдня і до півночі заспіває Державний Гімн України, підтвердивши, що ми — єдині, і в єдності — наша сила.

Також Державний Гімн України заспівали у всіх закладах, установах та організаціях Лисичанської міської територіальної громади.

Зазначимо, що ця Всеукраїнська акція, започаткована цьогоріч Президентом України, об’єднала всіх українців у єдине, сильне, консолідоване суспільство.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський своїм Указом від 14 лютого 2022 року № 53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» оголосив 16 лютого Днем єднання.