Олександр Заїка привітав спортивну спільноту громади

Сьогодні, 23 грудня, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка та його заступник Олег Калінін привітали спортивну спільноту громади з досягненнями та здобутками у 2021 році.

Також Олександр Сергійович подякував кожному тренеру та спортсмену за їх силу волі, витримку та прагнення до перемоги, за створення позитивного іміджу громади.

«Я пишаюся вами. Завдяки вам місто Лисичанськ відоме не тільки в Україні, але й за її межами. Не зупиняйтеся на досягнутому. Тільки вперед!», — наголосив очільник громади.

В свою чергу начальник відділу молоді та спорту Ніна Нецвєт від себе особисто та спортивної спільноти громади подякувала керівництву за підтримку та сприяння у розвитку спорту.

За високі спортивні досягнення, професіоналізм, самовідданість й прагнення до перемоги, популяризацію фізичної культури і спорту та формування позитивного іміджу громади Грамотами Лисичанської міської ВЦА відзначено 19 кращих спортсменів та 11 найрезультативніших тренерів.

Окрім того, 6 провідних та 6 перспективних спортсменів отримали сертифікати на іменні стипендії (відповідно до розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації від 16.12.2021 № 1492).