Талановита молодь Луганщини виступала у супроводі академічного симфонічного оркестру

Сьогодні, 22 грудня, заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін разом з начальником відділу культури Людмилою Ткаченко взяли участь в обласній культурно-мистецькій акції «Сяйво таланту».

До акції долучились й талановиті представники Лисичанської міської територіальної громади: Іван Лисенко з концертною п’єсою для сопілки, Ярослава Дайнеко з піснею «Все одно/Let it go» (пісня Ельзи з анімаційного фільму «Холодне серце») та дует саксофоністів Іван Лисенко та Леонід Матушкін з композицією «Привіт, рок-н-рол» (Лисичанська дитяча школа мистецтв № 1).

Талановиті діти Луганщини з Лисичанська та Сєвєродонецька виступали у супроводі академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії. Кожен виступ супроводжувався презентацією уривків відомих та улюблених мультфільмів і здавалось, що глядачі знаходяться у професійній студії звукозапису під час запису саундтреків.

Свято таланту закінчилось врученням подарунків від голови Луганської обласної державної адміністрації Сергія Гайдая та заступників керівників Сєвєродонецької та Лисичанської міських ВЦА Ірини Степаненко та Олега Калініна.

Зазначимо, що захід проходив у Сєвєродонецькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва з метою презентації творчих досягнень дитячих та юнацьких колективів Луганщини.