Розглянули питання безбар’єрності на території Лисичанської міської територіальної громади

 Сьогодні, 21 грудня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації пройшло засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури (далі — Комітет) під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олега Калініна.

На засіданні заслухали доповіді про виконання Плану роботи Комітету на 2021 рік та наданих доручень представників управління житлово-комунального господарства, а також господарського та транспортного забезпечення. Окрім того Комітет заслухав звіти відділу культури та охорони здоров’я.

Під час доповідей були розглянуті додаткові робочі питання по забезпеченню безбар’єрного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у Лисичанській міській територіальній громаді.

За результатами засідання прийняті рішення про подовження роботи усіх структурних підрозділів Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації по досягненню безбар’єрності на території громади.

Управління будівництва та архітектури Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації