Лисичанська міська ВЦА дала згоду на прийняття до комунальної власності будівлі колишнього Центру зайнятості

 Сьогодні, 23 листопада, у Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі – ВЦА) відбулася робоча нарада щодо реалізації проєкту будівництва міського плавального басейну. Нарада пройшла під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Олега Калініна та за участю керівників структурних підрозділів.

За підсумками виконання доручень, наданих на попередній нараді, Лисичанська міська ВЦА надала згоду на передачу до комунальної власності Лисичанської міської територіальної громади з державної власності будівлі колишнього Центру зайнятості. Також погоджено техніко-економічне обґрунтування доцільності передачі нерухомого майна, земельної ділянки, розташованої за адресою: Луганська область, Сєвєродонецький район, місто Лисичанськ, проспект Перемоги, будинок 177, що знаходиться на балансі Лисичанського міського центру зайнятості.

Під час наради спеціалісти доповіли про можливість роботи басейну на існуючих електричних та водно-каналізаційних мережах та про підготовку необхідної документації для подання пакету документів до Міністерства економіки України.

Зазначимо, що будівництво водно-спортивного комплексу саме на цієї локації спрямовано на створення належних умов для проведення навчально-тренувальних занять з водних видів спорту, проведення змагань різного рівня, залучення до занять водними видами спорту широкого кола мешканців різних вікових категорій, у тому числі дітей дошкільного та шкільного віку. Відвідувачами водно-спортивного комплексу стануть мешканці не тільки Лисичанської міської територіальної громади, але й сусідніх громад Сєвєродонецького району.

Також, будуть створені додаткові робочі місця у сфері спорту та обслуговування інфраструктури комплексу.