У Лисичанську триває робота щодо розробки Стратегії розвитку Лисичанської міської територіальної громади

 В Лисичанській міський територіальній громаді продовжується робота щодо розробки Стратегії розвитку Лисичанської міської територіальної громади на період 2022-2027 років (далі Стратегія).

Так, сьогодні, 3 листопада, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулося засідання фокус-групи з обговорення основних цілей та напрямків Стратегії.

У заході взяли участь експерт Проєкту USAID «Демократичне врядування у східній Україні» (DG East) доктор наук Ігор Дунаєв, заступник керівника Лисичанської міської ВЦА Олег Калінін, представники населених пунктів, які увійшли до територіальної громади.

Під час зустрічі були оголошені думки та сподівання мешканців на майбутнє громади. Висловлені нарікання стосовно якості та вартості комунальних послуг. Озвучені проблеми розвитку підприємництва, з якими стикаються мешканці населених пунктів та бажані напрямки їх вирішення. Також були подані бізнес-ідеї щодо розвитку громади представниками населених пунктів.

Перша зустріч пройшла досить плідно, обговорення нагальних питань було жвавим. Основна увага при розробці Стратегії буде приділятися економічному розвитку та пошуку центрів зростання, що зможуть надати нові можливості бізнесу та мешканцям громади.

Стратегія має бути дорожньої картою розвитку громади. Вона допоможе не лише спрогнозувати загальну перспективу, а й визначити головні вектори розвитку.

Подальша робота в цьому напрямку триває.