Вітання керівника Лисичанської міської ВЦА Олександра ЗАЇКИ з днем торгівлі

Вітання керівника Лисичанської міської ВУА Олександра ЗАЇКИ з днем торгівліШановні працівники торгівлі!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Сфера торгівлі є однією з найважливіших складових економіки нашого регіону. Рівень розвитку споживчого ринку, забезпечення жителів територіальної громади товарами і послугами є значущим показником інвестиційної привабливості, якості життя та добробуту наших земляків.

Серйозним випробуванням для працівників торгівлі стали епідеміологічні обмеження. Це спричинило за собою зниження товарообігу і необхідність переглядати підходи до роботи, розвивати нові формати. Щиро вдячний вам за те, що, працюючи в екстремальних умовах, ви сумлінно трудилися, забезпечуючи громадян товарами першої необхідності. Переконаний, галузь зуміє подолати всі труднощі та в повній мірі відновить споживчий попит.

Хочу висловити вам щиру подяку за вашу стійкість і самовідданість, відповідальність та професіоналізм. Упевнений, що і надалі, працюючи на благо територіальної громади, ви будете проявляти свої найкращі професійні та людські якості!

Від щирого серця бажаю вам і вашим родинам здоров'я, щастя, благополуччя і удачі у всіх починаннях!