Лисичанські музеї відвідали освітяни Львівщини та Тернопільщини

29 жовтня у рамках проекту «Змінимо країну разом» для освітян Львівщини та Тернопільщини, які перебувають на Луганщині, пройшла екскурсія музеями міста.

Розпочалася зустріч у Лисичанському краєзнавчому музеї, де гості ознайомилися з археологічними знахідками нашого краю, розвитком вугільної промисловості у регіоні, історією міста Лисичанська та його видатними особистостями. Присутні відвідали виставкову залу музею, де представлені роботи сучасних художників, майстрів декоративно-прикладного мистецтва, фотохудожників.

Лисиче над Дінцем

Де висне дим заводу,

Музика у садку та потяг в сім годин,

Вас не забудь мені, як рідну Третю Роту,

Про вас мої пісні під сивій біг хвилин.

Потім гості відвідали музеї, присвячені нашому відомому поету-земляку Володимиру Сосюрі, що у Палаці культури ім. В. М. Сосюри та у Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 26. Педагоги змогли розширити свої знання про життєвий і творчий шлях відомого українського поета, який присвятив багато натхненних рядків, пройнятих щирою любов’ю, своєму рідному краю.

Завершилась екскурсія в музеї українознавства «Оберіг» Лисичанської спеціалізованої школи № 27. Вчителі Тернопільщини та Львівщини мали змогу ознайомитися зі звичаями та традиціями Луганщини, добіркою народно-ужиткового мистецтва нашого регіону: виробами гончарства, ткацтва, вишивкою, зразками народного костюму нашого краю тощо.

Гості залишилися задоволені екскурсією, щиро ділилися своїми враженнями від побаченого та залишили приємні слова побажань у книгах відгуків музеїв нашого міста.

Лисичанский науково-методичний центр