У Лисичанську відзначили День художника України (фото)

Щороку, у другу неділю жовтня, майстри пензля відзначають День художника України. В цей день, звичайно ж, прийнято говорити про роль образотворчого мистецтва в культурному розвитку всього людства. Цей досконалий і неповторний вид творчості є одним з головних у сучасному світі. За допомогою своїх робіт художники передають внутрішні переживання, красу і недоліки навколишнього світу.

Напередодні свята, 8 жовтня, у художньому відділі Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 відбулось свято для першокласників «Посвячення до Юних Художників». Відчути причетність до світу мистецтв починаючим митцям допомагали викладачі відділу та старшокласники, які підготували цікаву театральну виставу, конкурсні змагання з майстерності та запитання з тем образотворчого мистецтва. Юні художники змагались у малюванні веселки, розфарбовуванні контурних малюнків, а також відповідали на запитання з кольорознавства. Переможців, звичайно, чекали солодкі призи.

Під час заходу діти отримали значки Юних Художників, подарунки, можливість сфотографуватися з яскравими кольоровими героями свята та масу незабутніх вражень!

Відділ культури Лисичанської міської ради