У Лисичанську відзначили День людей похилого віку

У житті кожної людини настає вік, який називають літнім, в ньому ще багато цікавого, але найголовніше — багато вільного часу, завдяки якому можна реалізувати те, на що раніше не вистачало часу. За рішенням Генеральної Асамблеї ООН 1 жовтня в усьому світі відзначають День людей похилого віку. В закладах культури міста до цієї дати відбулась низка заходів.

Так в центральній бібліотеці міста в цей день відбувся вечір мудрості «Золота осінь життя», під час якого організатори висловили свою шану і повагу людям, які пройшли великий віковий і життєвий шлях. Приємний вечір за чашкою чаю прикрасили вірші лисичанських поетів та ліричні пісні минулих часів.

В Лисичанському міському ПК відбулась святкова концертні програма «Встречая осень жизни» для членів первинної ветеранської організації Содового заводу. Зі святом присутніх привітав депутат Лисичанської міської ради Андрій Ажипа, який нагородив медалями «70 років Перемоги над нацизмом» ветеранів Марію Белошенко, Марію Науменко, Валентину Каминіну, Ніну Васютіну, а голова ветеранської організації Михайло Царінник був нагороджений відзнакою «Почесний ветеран м. Лисичанська».

В Палаці культури «Діамант» відбувся святковий концерт для ветеранів заводу «Пролетарій». Концерт розпочався з привітань голови ради ветеранів заводу «Пролетарій» Тетяни Галенко та врученням почесних грамот ювілярам та трудівникам заводу. З побажаннями міцного здоров’я, сімейного затишку та добробуту ветеранів вітали учасники художньої самодіяльності Палацу культури.

На площі біля ПК ім. В.М. Сосюри в цей день всіх ветеранів та людей похилого віку вітали учасниці вокального ансамблю «Чарівниця» (кер. Петро Мусенко).

Крім того, в міському краєзнавчому музею 1 жовтня відбулась акція «Привітай листівкою людину похилого віку!». В цей день жоден відвідувач похилого віку не залишився без теплих слів привітання та листівки.

Цей день — не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це й привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури та взаємозв’язку поколінь.

Відділ культури Лисичанської міської ради