Благодійний ярмарок "Патріотичні смаколики"

З 4 по 24 квітня за ініціативою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» в Україні проходить широкомасштабна благодійна акція. Мета якої — збір коштів на придбання медичного обладнання в реанімаційні відділення дитячих лікарень.

Вже десять років поспіль волонтери, волонтерські загони шкіл міста, вихованці ЦПРШМ, дошкільні навчальні заклади беруть активну участь у цій благодійній акції.

Вчора, 19 квітня, на площі ЦПРШМ в рамках Всеукраїнської акції «Серце до серця» пройшов міський благодійний ярмарок «Патріотичні смаколики». Частина виручених коштів від продажу товарів буде перерахована на рахунок благодійного фонду, а частина — передана тим, хто захищає наші життя — воїнам АТО.

На ярмарку була представлена кухня 25-ти регіонів України. IMG_8267

Програма свята передбачала: парад страв української національної кухні; конкурс на кращий смаколик; конкурс на кращий торгівельний майданчик. Не обійшлося і без традиційного на ярмарку аукціону. На аукціоні були представлені творчі роботи вихованців ЦПРШМ. Глядачів порадували вокалісти та кращі колективи художньої самодіяльності шкіл міста.

Найактивніших волонтерів, волонтерські загони нагороджено подяками Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Лисичанський центр позашкільної роботи зі школярами та молоддю