Тему створення ОСББ обговорювали в терцентрі

Термін ОСББ вже не перший рік на слуху у наших громадян, але до цього часу багато хто з місцян до кінця не розуміє, що ж це таке, в чому його перевага та відмінність від ЖЕКу. 

На прохання пенсіонерів, не байдужих до втілення нових законодавчих актів щодо реформи ЖКГ, 1 квітня Лисичанським терцентром була організована зустріч підопічних з начальником житлового відділу УЖКГ Мариною Євдошенко. Марина Миколаївна докладно розповіла про особливості та нюанси при створенні ОСББ та відповіла на гострі запитання присутніх.

Насправді, запитань дуже і дуже багато. Як правильно зареєструвати об’єднання, скільки це коштує, чи зміниться щось для користувачів пільгами та субсидіями, що робити з боржниками та інші.

Підсумовуючи зустріч, можна сказати, що створення ОСББ на сьогодні є дійсно важливою і необхідною процедурою, яку не потрібно боятися. Адже створення ОСББ дає змогу нам, як співвласникам багатоквартирного будинку приймати активну участь в управлінні будинком, проводити ремонти на свій розсуд, укладати договори щодо обслуговування комунікацій та прибудинкової території на умовах, які нам підходять.

Лисичанський терцентр