На рушнику хай доля квітне...

Рушник... Як багато значить для нас це слово.

В Лисичанській загальноосвітній школі № 18 пройшло свято Рушника, яке поєднало серця учнів та вчителів шкіл № 18, № 3 та студентів і викладачів Лисичанського нафтохімічного технікуму. Це справжнє сімейне свято відбувалось у просторій залі, святково прикрашеній найкращими рушниками, вишиванками, оберегами, що зберігаються у наших сім’ях.

Український рушник можна порівняти з піснею, витканою чи вишитою на полотні, тому під час заходу лунали пісні, вірші, гуморески, інсценувалися українські обряди, запалювали своєю енергією українські танці.

Рушник... Він пройшов крізь віки і нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до своїх дітей, до всіх, хто не черствіє душею, він щедро простелений близьким і друзям, гостям.

У світі без миру, дружби і взаєморозуміння не прожити. Це повинен розуміти кожен і йти з цією думкою по життю. Саме тому наприкінці свята всі присутні об’єдналися в рушникове коло, яке буде оберегом всім.

Не забувайте наших народних звичаїв та традицій. Недарма у кожній українській оселі, багатій чи бідній, з давніх давен і по сьогоднішній час палахкотять багатством кольорів рушники. «Хата без рушника, — казали в народі — що родина без дітей».

Відділ освіти Лисичанської міської ради