Змагання драгстерів відбулись у Лисичанську (фото)

3 грудня в Лисичанському краєзнавчому музеї пройшли відкриті міські змагання драгстерів серед школярів м. Лисичанська, присвячені Дню Збройних Сил України. Змагання проходили вперше, організатором став Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Змагання відбулися в чотирьох категоріях: інерційні моделі (І-1), інерційні моделі лего (І-1 лего), моделі з гумовим мотором (РМ-1), моделі з електричним мотором (ЕЛ-4). Найбільша кількість учасників була у категоріях І-1 та І-1 лего, загалом 15 вихованців. Оцінювалися зовнішній вигляд машини та її ходові якості.

Підсумки змагань такі:

Особиста першість

У категорії «Інерційні моделі» (І-1):

І місце — Черних Микита, гурток «Судномодельний» (керівник Голубов В.В.);

ІІ місце — Дмітрієв Микита, «Судномодельний», «Авіакосмічне макетування та моделювання» (керівник Голубов В.В.);

ІІІ місце — Ніколенко Микита, гурток «Художня обробка деревини» (керівник Тарасенко А.В.).

У категорії «Інерційні моделі лего» (І-1 лего):

І місце — Савенко Микита, гурток «Моделювання транспортної техніки» (керівник Мамченко Я.В.);

ІІ місце — Кукреш Кирило, гурток «Моделювання транспортної техніки» (керівник Мамченко Я.В.);

ІІ місце — Пікальов Олександр, гурток «Моделювання транспортної техніки» (керівник Мамченко Я.В.).

У категорії «Моделі з гумовим мотором» (РМ-1):

І місце — Полстяний Микола, гурток «Авіакосмічне макетування та моделювання» (керівник Голубов В.В.);

ІІ місце — Бартєнєв Олександр, гурток «Авіакосмічне макетування та моделювання» (керівник Голубов В.В.);

ІІІ місце — Лимаренко Максим, гурток «Стендове судномоделювання» (керівник Голубов С.В.).

У категорії «Моделі з електричним мотором» (ЕЛ-4):

І місце — Корнієнко Роман, гурток "«Стендове судномоделювання» (керівник Голубов С.В.);

ІІ місце — Федотенко Артем, гурток «Судномодельний» (керівник Голубов В.В.);

ІІ місце — Ігнатьєв Олексій, гурток «Авіакосмічне макетування та моделювання» (керівник Голубов В.В.).

У командному заліку:

І місце — команда «Екстрім», гурток «Моделювання транспортної техніки» (керівник Мамченко Я.В.);

ІІ місце — команда «Лідер», гурток «Моделювання транспортної техніки» (керівник Мамченко Я.В.);

ІІ місце — команда «Радіоконструктори», гурток «Радіоелектронне конструювання» (керівник Голодняк С.Є.).

Переможці особистої першості у всіх категоріях були нагороджені грамотами ЛЦНТТУМ та солодкими призами. Вітаємо переможців!

Наші змагання відкриті. Ми запрошуємо всіх бажаючих взяти в них участь наступного року.

Відділ освіти Лисичанської міської ради