Ось такі вони - "відуни"!

Так, вони — веселі, так, вони — завзяті, винахідливі, але основний показник цих змагань — ерудиція. Це все про інтелектуальну гру «Відун», яка проходила в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та її учасників.

24 листопада Центр позашкільної роботи зі школярами та молоддю гостинно вітав у залі 21 команду «козацьких інтелектуалів» загальноосвітніх шкіл міста. Почесними гостями заходу стали: старший лейтенант міського військового комісаріату Микола Ломакін, головний спеціаліст відділу освіти Людмила Бондаренко та методист методичного центру Наталія Петрова.

Гра проходила у форматі «Що? Де? Коли?». Належало відповісти в трьох турах на 36 питань. Перші два тури були присвячені святині української історії — козацькій добі, третій тур — сучасним Збройним силам України. З великим задоволенням юні «джури» шукали відповіді на самі «каверзні» запитання ведучого. Було ясно, що знавці готувалися ретельно. Не лякали їх і завдання різнопланового характеру: «так чи ні», «чорний ящик», «доповни змістовний ряд», «вкажи зайве» тощо.

Результати інтелектуальних баталій довели: лисичанські школярі розумні, начитані та кмітливі. У чесній боротьбі за звання найкращий «відун» отримали команди шкіл № 14 та 18, ІІ почесне місце дісталось командам шкіл №№ 7, 29, ІІІ місце посіли команди шкіл №№ 13, 9.

Приємно було відзначити стриманість інших учасників поєдинку. Команди, які набрали меншу кількість балів залишили «поле бою» у піднятому, непереможному настрої. У винагороду переможці отримали почесні грамоти відділу освіти лисичанської міської ради та пам’ятні подарунки.

Інтелектуальні змагання серед школярів різного формату у місті Лисичанську проходять не перший рік. В них діти з задоволенням приймають участь. Тож наступний рік, ми гадаємо, не стане винятком.

Центр позашкільної роботи зі школярами та молоддю