Лисичанский городской совет - У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста з Айкідо

У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста з Айкідо

IMG_94084 лютого на базі міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста з Айкідо, присвячений Дню Соборності України.

В змагання взяли участь 69 спортсменів та показали наступні результати:

 

Номинація «Танто тайсабакі»:

  • (хлопці 5 років)
  • І місце — Чупрінін Платон
  • ІІ місце — Мєсьянінов Михайло
  • (дівчата 8 років )
  • І місце — Онопка Софія
  • ІІ місце — Очеретяна Віроніка
  • ІІІ місце — Бордачова Анастасія
  • (хлопці 6 років):
  • І місце — Павлов Микита
  • ІІ місце — Соловйов Максим
  • ІІІ місце — Царюк Олександр
  • (дівчата 9-10 років )
  • І місце — Ніколенко Анжеліка
  • ІІ місце — Шапошник Катерина
  • ІІІ місце — Холодовська Вікторія
  • (хлопці 7 років):
  • І місце — Рєзніков Назар
  • ІІ місце — Семікоз Богдан
  • ІІІ місце — Галич Іван
  • (дівчата 11-14 років )
  • І місце — Рубаннікова Ганна
  • ІІ місце — Золотарьова Тетяна
  • (хлопці 8 років):
  • І місце — Бєлоус Марко
  • ІІ місце — Коржовський Дмитро
  • ІІІ місце — Андрєєв Давид
  • (хлопці 9 років):
  • І місце — Тарасюк Єгор
  • ІІ місце — Сажин Владислав
  • ІІІ місце — Кубкін Владислав
  • (хлопці 10 років):
  • І місце — Соснін Демид
  • ІІ місце — Ломакін Ілля
  • ІІІ місце — Сухоносов Дмитро
  • (хлопці 11 років):
  • І місце — Мальгін Дмитро
  • ІІ місце — Жбанов Микита
  • (хлопці 11 років):
  • І місце — Шеховцов Кирило
  • ІІ місце — Ефіменко Станіслав
  • ІІІ місце — Артем’єв Андрій
  • (юнаки 13-14 років )
  • І місце — Лебедь Данило
  • ІІ місце — Романенко Олександр
  • ІІІ місце — Рохман Сергій

 

Номинація «Сінай»

  • (хлопці 5 років):
  • І місце — Павлюх Назар
  • ІІ місце — Мєсьянінов Михайло
  • ІІІ місце — Кошарний Вадим
  • (дівчата 5-6 років)
  • І місце — Резнікова Дар’я
  • ІІ місце — Козлова Марія
  • ІІІ місце — Мальгіна Марія
  • (хлопці 6 років):
  • І місце — Скорик Архип
  • ІІ місце — Корінний Ігор
  • ІІІ місце — Бондаренко Кирило
  • (дівчата 8 років )
  • І місце — Очеретяна Віроніка
  • ІІ місце — Бордачова Анастасія
  • (хлопці 7 років):
  • І місце — Рєзніков Назар
  • ІІ місце — Надтока Михайло
  • ІІІ місце — Поляков Михайло
  • (дівчата 9-10 років )
  • І місце — Холодовська Вікторія
  • ІІ місце — Ніколенко Анжеліка
  • (хлопці 8 років )
  • І місце — Бєлоус Марко
  • ІІ місце — Скрипкін Максим
  • ІІІ місце — Коржовський Дмитро
  • (дівчата 13-14 років )
  • І місце — Лопата Тетяна
  • ІІ місце — Золоторьова Тетяна
  • ІІІ місце — Костіна Дарія
  • (хлопці 9 років )
  • І місце — Сажин Владислав
  • ІІ місце — Тарасюк Єгор
  • ІІІ місце — Кубкін Владислав
 
  • (хлопці 10 років )
  • І місце — Соснін Демид
  • ІІ місце — Левадній Дмитро
  • ІІІ місце — Казларов Владислав
  • (хлопці 11-12 років)
  • І місце — Кохановский Ілля
  • ІІ місце — Шеховцов Кирило
  • ІІІ місце — Жбанов Микита
  • (юнаки 13-14 років )
  • І місце — Лебедь Данило
  • ІІ місце — Романенко Олександр
  • ІІІ місце — Рохман Сергій
 

Номинація «Сінай нітто рю»

  • (діти 5 років )
  • І місце — Чупрінін Платон
  • ІІ місце — Резнікова Дар’я
  • ІІІ місце — Мєсьянінов Михайло
  • (дівчата 7-8 років )
  • І місце — Федорова Ганна
  • ІІ місце — Очеретяна Віроніка
  • ІІІ місце — Бордачова Анастасія
  • (хлопці 6 років )
  • І місце — Баранов Кирило
  • ІІ місце — Волик Марк
  • ІІІ місце — Скорик Архип
  • (дівчата 10-12 років )
  • І місце — Ніколенко Анжеліка
  • ІІ місце — Рубаннікова Ганна
  • (хлопці 7-8 років )
  • І місце — Рєзніков Назар
  • ІІ місце — Кривоножко Марко
  • ІІІ місце — Поляков Михайло
  • (дівчата 13-14 років )
  • І місце — Золотарьова Тетяна
  • ІІ місце — Лопата Тетяна
  • ІІІ місце — Задорожня Ольга
  • (хлопці 9 років )
  • І місце — Нечволод Захар
  • ІІ місце — Васильченко Даніїл
  • ІІІ місце — Лизенко Дмитро
  • (хлопці 10-11 років )
  • І місце — Решетняк Дмитро
  • ІІ місце — Левадній Дмитро
  • ІІІ місце — Мальгін Дмитро

Номинація «Тошо рандорі»

  • (хлопці 10 років )
  • І місце — Портнов Назар
  • ІІ місце — Казларов Владислав
  • (хлопці 11-12 років )
  • І місце — Шеховцов Кирило
  • ІІ місце — Жбанов Микита
 

Номинація «Рандорі»

  • (хлопці 5 років)
  • І місце — Павлюх Назар
  • ІІ місце — Мєсьянінов Михайло
  • ІІІ місце — Кошарний Вадим
  • (дівчата 5-6 років )
  • І місце — Мальгіна Марія
  • ІІ місце — Резнікова Дар’я
  • ІІІ місце — Козлова Марія
  • (хлопці 6 років)
  • І місце — Волик Марк
  • ІІ місце — Бондаренко Кирило
  • ІІІ місце — Корінний Ігор
  • (дівчата 7-8 років )
  • І місце — Очеретяна Віроніка
  • ІІ місце — Бордачова Анастасія
  • (хлопці 7 років)
  • І місце — Галич Іван
  • ІІ місце — Семікоз Богдан
 
  • (хлопці 8 років)
  • І місце — Бєлоус Марко
  • ІІ місце — Кривоножко Марко
  • (діти 9 років )
  • І місце — Кубкін Владислав
  • ІІ місце — Холодовська Вікторія
  • ІІІ місце — Посохова Аміна
 

Номинація «Рандорі іппон»

  • (діти 5 років )
  • І місце — Козлова Марія
  • ІІ місце — Мєсьянінов Михайло
  • ІІІ місце — Кошарний Вадим
  • (дівчата 7-8 років )
  • І місце — Онопка Софія
  • ІІ місце — Бордачова Анастасія
  • ІІІ місце — Федорова Ганна
  • (хлопці 6 років )
  • І місце — Корінний Ігор
  • ІІ місце — Бондаренко Кирило
  • ІІІ місце — Скорик Архип
  • (дівчата 9 років )
  • І місце — Холодовська Вікторія
  • ІІ місце Посохова Аміна
  • (хлопці 7 років )
  • І місце — Семікоз Богдан
  • ІІ місце — Надтока Михайло
  • ІІІ місце — Галич Іван
  • (дівчата 10-11 років )
  • І місце — Рубаннікова Ганна
  • ІІ місце — Ніколенко Анжеліка
  • ІІІ місце — Шапошник Катерина
  • (хлопці 8 років )
  • І місце — Коржовський Дмитро
  • ІІ місце — Андрєєв Давид
  • ІІІ місце — Кривоножко Марко
  • (дівчата 12-13років )
  • І місце — Лопата Тетяна
  • ІІ місце — Костіна Дарія
  • ІІІ місце — Задорожня Ольга
  • (хлопці 9 років )
  • І місце — Тарасюк Єгор
  • ІІ місце — Грома Владислав
  • ІІІ місце — Кубкін Владислав
  • (хлопці 10-11 років )
  • І місце — Суханосов Дмитро
  • ІІ місце — Соснін Демид
  • ІІІ місце — Мальгін Дмитро
  • (хлопці 12-13 років )
  • І місце — Кохановский Ілля
  • ІІ місце — Грицак Ян
  • ІІІ місце — Артем’єв Андрій

 

Номинация «Ярі»

  • (хлопці 6 років)
  • І місце — Павлов Микита
  • ІІ місце — Сапожников Тимофій
  • ІІІ місце — Баранов Кирило
  • (дівчата 8 років )
  • І місце — Очеретяна Віроніка
  • ІІ місце — Онопка Софія
  • ІІІ місце — Бордачова Анастасія
  • (хлопці 7 років )
  • І місце — Семікоз Богдан
  • ІІ місце — Поляков Михайло
  • (хлопці 8 років)
  • І місце — Скрипкін Максим
  • ІІ місце — Андрєєв Давид
  • ІІІ місце — Кривоножко Марко
  • (хлопці 9-10 років)
  • І місце — Левадній Дмитро
  • ІІ місце — Лизенко Дмитро
  • ІІІ місце — Ломакін Ілля
  • (юнаки 11-13 років)
  • І місце — Романенко Олександр
  • ІІ місце — Жбанов Микита

 

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготував спортсменів Михайло Глоба.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

IMG_9095IMG_9096IMG_9114IMG_9258