Команда школи № 4 зайняла 8-е місце у Всеукраїнських змаганнях «Олімпійське лелеченя»

З 4 по 11 вересня у Міжнародному Дитячому Центрі «Артек», що біля Києву пройшов фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» — «Olympic Moves». Юні олімпійці, а саме команди з 25 регіонів України протягом тижня разом з «Юними лідерами» навчались, перемагали, дружили.

Команда Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 захищала честь нашого міста та всієї Луганської області. Школярі показали себе у 4-х видах програми — «Презентація команд», «Олімпійська вікторина», «Комбінована естафета», «Волейбол».

У загальному рейтингу конкурсу «Олімпійське лелеченя» наша команда посіла 8-е місце та була нагороджена грамотами, медалями, кубком та подарунками від спонсору змагань — компанії «Кока-Кола».

Окрім того, юні спортсмени наживу поспілкувалися з чемпіонкою Олімпійських ігор з фехтування на шаблях Ольгою Харлан та з легендами вітчизняного спорту — Сергієм Бубкою та Ганною Безсоновою.

Підготував команду Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, вчитель фізичної культури Валерій Волошин.

Вітаємо тренера та команду, бажаємо успіхів та подальших перемог!