Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

 29 січня відбулось підведення підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» на тему «Ідея соборності України: творчість Тараса Шевченка; народ, суспільство, держава, родина; минуле, сучасне, майбутнє». У конкурсі взяли участь роботи учнів мистецьких шкіл мм. Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ. Конкурс щорічно проводиться з метою популяризації творчої спадщини видатного митця.

Цьогоріч на конкурсі було представлено 59 робіт учнів віком від 8 до 17 років з 14 мистецьких шкіл Луганської області. Основні теми робіт – ідея соборності України, творчість Тараса Шевченка, доля українського народу, сучасність та майбутнє.

 

За підсумками конкурсу було обрано 10 найкращих робіт (5 робіт − у номінації образотворче мистецтво, 5 робіт − у номінації декоративно-прикладне мистецтво), які було визначено переможцями обласного етапу конкурсу учнівської творчості. Саме ці роботи представлятимуть Луганську область на заключному етапі конкурсу у місті Київ.

Серед переможців:

  • - номінації «Образотворче мистецтво» Дар’я Драганюк з роботою «Народні візерунки» (Лисичанська ДШМ №1, викладач Ольга Агафонова) та Віра Федоренко з роботою «Квітка життя» (Привільська ДШМ, викладач Тетяна Кравцова);
  • - номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» Вероніка Гребеннікова з роботою «Краю мого дивосвіт» (Лисичанська ДШМ №1, викладач Ольга Агафонова) та Дар`я Делендик з роботою «Боже бережи Україну!» (Новодружеська ДШМ, викладач Дар`я Бугайова).

Вітаємо юних, талановитих художників та бажаємо нових перемог!

Відділ культури Лисичанської міської ВЦА