Команда «BIBLIOHUB» презентувала власний проєкт «Лисичанськ на еко-хвилі»

Молодіжна команда «BIBLIOHUB» Лисичанської централізованої бібліотечної системи пройшла конкурсний відбір та стала учасником програми «Банк Молодіжних Інновацій — Youth Innovations Bank» за Програмою ООН із відновлення та розбудови миру.

Так, 13 та 14 листопада представники команди «BIBLIOHUB» Марина Радюшина та Олександр Токарєв взяли участь у другому етапі навчання «Idea.Action.Innovation — Ідея.Дія.Інновація» у місті Святогірськ, під час якого презентували власний проєкт «Лисичанськ на еко-хвилі».

Метою проєкту є підвищення екологічної свідомості містян шляхом проведення екопросвітницьких заходів на базі бібліотеки, оформлення в центрі міста еко-локації для відпочинку, створення в бібліотеці полички з літературою про принципи ZeroWaste життя та екологічними настільними іграми, організації збору використаних батарейок та пластикових кришечок для їх безпечної утилізації та повторної переробки.

Завдяки активній участі у програмі та успішній презентації власного проєкту команда «BIBLIOHUB» може претендувати на отримання фінансування від грантодавців для реалізації інноваційного проєкту. З нетерпінням чекаємо на результати проєктного відбору та сподіваємось на перемогу.

Нагадаємо, що в межах програми команда «BIBLIOHUB» пройшла в жовтні триденний тренінг у місті Святогірськ, під час якого учасники опанували нові знання та навички з проектного менеджменту. Результатом цього навчання стало написання проєктної заявки.

Відділ культури Лисичанської міської ВЦА