Хореографічному колективу «Арт-Денс» – 10 років

 29 жовтня в залі для глядачів Лисичанського міського Палацу культури відбувся ювілейний концерт хореографічного колективу «Арт-Денс», присвячений 10-річчю створення.

Завдяки таланту та креативності керівника Дар’ї Коваленко, її небайдужості до творчого розвитку дітей, здатності зацікавити та навчити дітлахів слухати та виконувати завдання, колектив став одним із провідних у місті.

Сьогодні він охоплює 36 учасників віком від 3 до 17 років. У доробку колективу більше 20 хореографічних постановок різноманітного напрямку: від народного до сучасного, серед яких групові, дуетні, сольні композиції. Вихованці хореографічного колективу «Арт-Денс» успішно демонструють свою майстерність на різноманітних міжнародних, всеукраїнських, регіональних, обласних фестивалях та конкурсах.

 

 На свято завітали прихильники творчості колективу, колеги, рідні та друзі. Це була хвилююча та надзвичайна подія – справжнє свято танцю, під час якого вихованці колективу представили глядачам номери естрадної, народної та сучасної хореографії.

За творчу активність, ініціативність, значні творчі досягнення, популяризацію хореографічного мистецтва та з нагоди 10-річчя заснування колектив нагороджено Грамотою відділу культури Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації. Керівника колективу Дар’ю Коваленко нагороджено Подякою Лисичанського міського ПК за високі досягнення, активну та плідну працю, творчі здобутки, збереження та популяризацію хореографічного мистецтва.

Відділ культури Лисичанської міської ВЦА