Вітаємо «Атлантіс» з черговою перемогою!

 4 жовтня учасниці колективу зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М. Сосюри, керівник Ірина Гончарова) взяли участь у ХХ ювілейному Всеукраїнському рейтинговому фестивалі по Bellydance «Фортуна BELLIDANCE - 2020», який відбувся у місті Краматорськ.

У фестивалі взяли участь 15 танцювальних клубів – це 189 дівчат з різних міст України. Виступи учасників були яскраві, оригінальні та видовищні.

У кожній номінації та віковій категорії нагороди знайшли своїх переможців. Отже призова скарбничка зразкової студії східного танцю «Атлантіс» поповнилася на 23 призових нагороди, а саме: І місць - 16, ІІ місць - 6, ІІІ місць - 1.

Переможницями у ХХ ювілейному Всеукраїнському рейтинговому фестивалі по Bellydance «Фортуна BELLIDANCE - 2020», у різних вікових категоріях стали Марія Задорожна, Дарина Соколова, Олександра Ісаева, Вероніка Щербакова, Карина Лазуренко.

 

Крім того, під час фестивалю відбувся конкурс «Фортуна BELLIDANCE», в якому Олександра Ісаєва стала ВІЦЕМІС «Донецької області», а Марія Задорожна одержала перемогу і стала МІС «Фортуна BELLIDANCE».

Переможці конкурсу нагороджені медалями, грамотами та безкоштовною участю однієї програми на міжнародному конкурсі «Бал BELLIDANCE», який відбудеться у м. Києв. Також Олександра та Марія запрошені до участі на «МІС Україна», який відбудеться у грудні у місті Київ.

Щиро вітаємо учасниць та керівника зі здобутими перемогами!

Відділ культури військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ