У Лисичанську відбулась низька заходів до Дня визволення України від фашистських загарбників

Щорічно, 28 жовтня, Україна відзначає День визволення від фашистських загарбників. Подвиг ветеранів ніколи не буде забутий, а вогонь перемоги, як і раніше, горітиме в наших душах і серцях.

На передодні цієї славетної дати, в закладах культури міста відбулись заходи, метою яких було розповісти присутнім про події воєнного лихоліття, познайомити молоде покоління з ветеранами, які захищали нашу землю від ворога, розповісти про їх мужність та патріотизм.

В музеї бойової та трудової слави Лисичанського склозаводу відбувся тематичний вечір «А серце пам’ятає кожен бій» за участю ветерана війни, голови первинної організації ветеранів заводу «Мехскло» Раїси Петрівни Зарайської, яка поділилася своїми спогадами про часи окупації Лисичанська у роки Другої світової війни. Під час зустрічі учасники театрального гуртка «Smile» привітали ветерана святковими віршами, подарували листівки та квіти.

Тематичний вечір «Земной поклон вам, ветераны» пройшов у міському ПК. Відвідав захід Почесний шахтар, Почесний громадянин м. Новодружеськ, голова міської організації ветеранів прикордонних військ «Союз-кордон» Микола Іванович Лазарєв, який поділився військовими спогадами зі своєї юності.

Окрім того, у бібліотеках міста були оформлені тематичні виставки «Подвигу жити у віках» та «Шляхами війни», а працівники міського краєзнавчого музею провели історичний калейдоскоп «Визволення України від нацистських загарбників».

Відділ культури Лисичанської міської ради