Театральна студія "Лімпопо" візьме учать у Міжнародному фестивалі "Литовська феєрія" завдяки підтримці керівництва міста та депутатського корпусу

Відділ культури Лисичанської міської ради, Лисичанський міський Палац культури, народна театральна студія «Лімпопо» та батьки учасників колективу висловлюють щиру подяку Лисичанському міському голові Сергію Шиліну та депутатам міської ради за надану фінансову допомогу для участі народної театральної студії «Лімпопо» в Міжнародному фестивалі дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія». Фестиваль проходитиме з 11 по 18 січня 2016 року в м. Вільнюсі (Литва).

Зазначимо, що Україну на міжнародному фестивалі представлятимуть 8 самодіяльних театральних колектив, з них лише один театральний колектив зі Східної України, і це — Лисичанська народна театральна студія «Лімпопо».

Зауважимо, що участь у цьому фестивалі має велике значення не тільки для колективу театральної студії «Лімпомпо», який матиме змогу підвищити рівень виконавської майстерності, але й для міста Лисичанська, оскільки культурний обмін та взаємозбагачення культур різних країн сприятиме піднесенню культурного життя нашого міста.

Відділ культури Лисичанської міської ради