Хітокі Накашурі привітав лисичан з наступаючим Новим роком

Напередодні Нового року, 22 грудня, в Лисичанському міському ПК відбувся святковий новорічний концерт для мешканців міста. Передноворічний захід також відвідав представник Міжнародної організації з міграції Хітокі Накашурі.

Гостинність, щедрість та доброта мешканців нашого міста дуже вразили почесного гостя. Зі святковим привітанням Хітокі Накашурі звернувся до глядачів та подякував працівникам Лисичанського міського ПК за співпрацю.

На святковому концерті свої найкращі хореографічні номери представили зразковий ансамбль бального танцю «Юнліс» (керівник Олександр Посошко) та дитячий колектив «Арт-Денс» (керівник Дар’я Коваленко), звучали кращі пісні народного вокального чоловічого ансамблю «Обрій» (керівник Борис Малишев) та вокального ансамблю «Камертон» (керівник — Ганна Рясна).

Також на святі відбулась прем’єра хореографічної постановки «Новогодний микс» танцювального колективу «Созвездие» (керівник Валентина Мордвіна). З нетерпінням глядачі чекали на виступ зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» (керівник Ірина Кабанова) та народної театр-студії «Лімпопо» (керівник Надія Бражникова).

Наприкінці заходу Хітокі Накашурі нагородив всіх учасників художньої самодіяльності солодкими подарунками.

Після завершення новорічного свята в фойє ПК всіх дітлахів чекали розваги з ростовими ляльками, Дідом Морозом та Снігуронькою.

Нагадаємо, що Лисичанський міський палац культури є учасником Проекту «Підтримка стабілізації громад на Донбасі» за участю Японського Уряду.

Відділ культури Лисичанської міської ради