Лисичанська малеча відсвяткувала День Святого Миколая

День святого Миколая — одне з найсвітліших і найрадісніших свят. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Саме з цієї нагоди минулих вихідних в закладах культури відбулась низка святкових заходів.

В хореографічному класі відділу мистецтв Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 відбулось свято для першокласників «Присвячення». Учні старших класів привітали першокласників хореографічним майстер-класом, цікавими конкурсами та іграми. Від щирого серця майбутніх хореографів привітав Святий Миколай, який побажав дітям мира, радості, щастя та здійснення мрій. Наприкінці заходу юні вихованці отримали пам’ятні сувеніри та солодощі.

«В гості до Святого Миколая» - під такою назвою в Лисичанському міському палаці культури пройшла святкова вистава. Колективи народного театру-студії «Лімпопо» та зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» подарували незабутню казку для глядачів. Діти з нетерпінням чекали появи Святого Миколая, який не залишив байдужим жодної дитини. Після спектаклю в фойє палацу культури всі бажаючі взяли участь у розважальних іграх та конкурсах, які зробили свято незабутнім.

У палаці культури ім. В.М. Сосюри відбулось дитяче свято «Чарівна казка». Святий Миколай привітав усіх дітлахів і подарував новорічну театралізовану казку. У ході вистави казкові герої провели з глядачами ігри та конкурси, а Святий Миколай дарував переможцям цукерки.

Найбільшою вдячністю для організаторів свят стали радісні, усміхнені обличчя дітей, сяючі очі та щирі погляди.

Відділ культири Лисичанської міської ради