У Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття виставок творчих робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва

Сьогодні, 15 грудня, до Дня Святого Миколая, новорічних та Різдвяних свят в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття виставок творчих робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва обласного народного клубу «Лівша» та учнів Лисичанських загальноосвітніх шкіл «Зимові фантазії».

На виставці представлені роботи майстрів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне та Новоайдарського району, а також роботи учнів загальноосвітніх шкіл нашого міста. Всього на виставці експонується 260 робіт.

Виставку відкрила керівник обласного народного клубу «Лівша» Наталя Стрельцова, яка привітала присутніх з новорічними та Різдвяними святами. Директор Луганського обласного центру народної творчості Ірина Дячук подякували майстрам за їх кропітку працю та побажала їм творчого натхнення.

По закінченні урочистого відкриття Народний майстер декоративно-прикладного мистецтва Луганщини Лариса Лисицька провела для присутніх майстер-клас з виготовлення витинанки.

Відділ Культури Лисичанської міської ради