День Гідності і Свободи у Лисичанську

21 листопада Лисичанськ, як і вся України відзначав День Гідності і Свободи. З нагоди свята у місті відбулась низка заходів у яких могли прийняти участь усі бажаючі.

В Лисичанському міському краєзнавчому музеї була презентована книга Лідії Басс «Позиція», основана на реальних подіях, що відбувалися на майдані Незалежності в м Києві та в м. Первомайську у 2014 році. Впродовж презентації автор книги розповідала про сюжетні лінії своїх книг, прототипи героїв, цікаві факти та випадки зі свого життя.

В центральній бібліотеці для мешканців міста відбувся перегляд відеофільму «Майдан. Революція Гідності». Крім того, відвідувачі показу ознайомились з книгою-реквіємом «Небесна сотня».

З метою збереження та донесення до сучасної молоді об’єктивної інформації про доленосні події в Україні у палаці культури ім. В.М.Сосюри для учнів школи № 4 пройшов урок мужності з показом презентації «Україна — це територія Гідності і Свободи».

В народному музеї історії Лисичанського содового заводу відбулась виставка фотокопій «Жива пам’ять» та актуальна година «Ми — нація єдина». В ході заходу присутні переглянули фотокопії, пов’язані з історією українського державотворення, боротьбою українського народу за незалежність та територіальну цілісність своєї держави.

Сподіваємося кожен з відвідувачів цих заходів пройнявся дружньою атмосферою. На собі відчув важливість знання історії рідного народу, та необхідність ділитися цим знанням із підростаючим поколінням, щоб навіки зберегти пам’ять про героїв та захисників України.

Відділ культури Лисичанської міської ради