Иллє Анжеліка та Завадська Анастасія - серед переможців конкурсу «Я хочу жити в якісному світі»

На протязі квітня-вересня цього року пройшов Регіональний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі», участь у якому взяли учні художніх шкіл, шкіл естетичного виховання, студенти вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації з 14 міст Луганської області віком від 5 до 17 років. Всього на конкурс-виставку було представлено 840 робіт, 86 з яких – на розгляд журі, виконані у трьох номінаціях «Ми – архітектори якісного світу», «Я пізнаю якісну продукцію» та «Кращий плакат на споживчу тематику».
29 жовтня відбулось підведення підсумків та церемонія нагородження переможців, на яке були запрошені переможці та їх викладачі. Серед запрошених: Иллє Анжеліка, учениця Привільської дитячої школи мистецтв та Завадська Анастасія, учениця Лисичанської дитячої художньої школи, зі своїми викладачами. За підсумками конкурсу, в номінації «Кращий плакат на споживчу тематику» Иллє Анжеліку нагороджено дипломом за зайняте 2-е місце та цінним подарунком, а Завадську Анастасію – дипломом за зайняте 3-є місце та цінним подарунком. Викладачі переможців нагороджені грамотами за професійність і натхнення у підготовці та вихованні переможців і призерів. Про це повідомляє начальник відділу культури Лисичанської міської ради Людмила Ткаченко.