Про роботу фінансового управління Лисичанської міської ради у 2015 році

За 2015р. до загального фонду бюджету міста надійшло доходів 480,4 млн.грн., у тому числі:

— власних надходжень міського бюджету — 125,9 млн.грн.;

— субвенцій з державного бюджету — 341,9 млн.грн.;

— дотацій з державного бюджету — 12,6 млн.грн.

До спеціального фонду надійшло 5,2 млн.грн., в тому числі субвенції з державного бюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах — 5,0 млн.грн..

На видатки бюджетних установ, що фінансуються з міського бюджету, за 2015 рік було направлено 426,0 млн.грн. В першочерговому порядку фінансувалися захищені статті видатків, на які направлено 389,7млн.грн., у тому числі:

— на заробітну плату з нарахуваннями — 186,0 млн.грн;

— на енергоносії та комунальні послуги — 48,7 млн.грн;

— на харчування і медикаменти — 5,5 млн.грн.;

— за рахунок субвенцій з держбюджету на пільги, субсидії, компенсацію за пільговий проїзд та на інші соціальні виплати — 149,5 млн.грн.

На житлово-комунальне господарство направлено 29,7 млн.грн., (з яких на погашення заборгованості з різниці в тарифах за рахунок субвенції з державного бюджету — 23,7 млн.грн., на поточний ремонт і утримання доріг — 3,1 млн.грн., на благоустрій міста — 2,6 млн.грн.); на інші поточні видатки, в тому числі на придбання предметів, матеріалів, оплату послуг бюджетних установ, направлено 4,2 млн.грн., на дотацію м.м. Привіллю, Новодружеську — 1,6 млн.грн., на вибори депутатів місцевих рад і міських голів за рахунок субвенції з державного бюджету — 0,8 млн.грн.

Заробітна плата працівникам бюджетних установ виплачена у повному обсязі у встановлені терміни, заборгованість відсутня.

За рахунок спеціального фонду бюджету на видатки направлено 41,6 млн.грн., у тому числі:

— по бюджету розвитку — 21,4млн.грн.,в тому числі: на капітальний ремонт доріг профінансовано 12,9 млн.грн. (в тому числі за рахунок субвенції з державного бюджету — 11,0 млн.грн.); на капітальний ремонт і придбання обладнання профінансовано 8,4 млн.грн., з яких: на житлово-комунальне господарство — 3,9 млн.грн.; на заклади охорони здоров’я — 1,5 млн.грн.; на заклади освіти — 1,9 млн.грн.; на заклади культури — 0,3 млн.грн.; на заклади фізичної культури і спорту — 0,6 млн.грн.; на органи місцевого самоврядування — 0,2 млн.грн.; на містобудівну документацію профінансовано — 0,1 млн.грн.

— на погашення заборгованості з різниці в тарифах за рахунок субвенції з державного бюджету профінансовано — 5,0 млн.грн.

— за рахунок цільових надходжень спеціального фонду бюджету направлено на природоохоронні заходи і на поточне утримання доріг — 0,3 млн.грн.

— за рахунок власних і спонсорських надходжень на утримання бюджетних установ направлено — 14,9 млн.грн.

Начальник фінансового управління М.Г.Солодовник