Про роботу відділу з обліку, розподілу, обміну та приватизації житла у 2015 році і перспективах роботи у 2016 році

Станом на 01.01.2016 року на квартирному обліку за місцем проживання при Лисичанському міській раді перебуває 739 сімей, з них правом першо­чергового отримання житла користуються 280 сімей, правом позачергового одержання житла — 156 сімей.

У 2015 році на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, було поставлено 50 сімей.

За звітний період розподілено та надано 16 квартир повторного заселення, з них: 5 квартир надано громадянам, які користуються правом позачергового одержання житла, 2 — правом першочергового одержання житла, 9 — громадянам, які перебували у загальній черзі.

Особам з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, надано 2 ліжко-місця у гуртожитку комунальної форми власності.

Під час проведення антитерористичної операції на території міста Лисичанська частково пошкоджений житловий фонд приватної та комунальної форм власності. У 2015 році 12 постраждалим сім’ям надано тимчасове житло.

На 01.01.2016 року приватизовано 31039 квартири (в тому числі у звіт­ному періоді — 65 квартир), що становить 89% усього житлового фонду, який складає 34765 квартир.

Відділом підготовлено 35 проектів рішень виконкому, з них: 20 — з питань обліку та розподілу житлової площі, 2 — про надання житлової площі у гуртожитку, 11 — про надання квартир для тимчасового проживання, 1 — про ліквідацію квартирного обліку на підприємстві, 1 — про продовження терміну дії договору найму житлового приміщення для тимчасового проживання.

У 2015 році до міського голови та його заступників звернулось 76 громадян з питань, що входять до компетенції відділу. Усі звернення були розглянуті відділом відповідно до норм чинного законодавства.

У 2016 році триватиме робота з квартирного обліку, щодо виявлення порожнього житлового фонду комунальної форми власності та розподілу його потребуючим поліпшення житлових умов, та приватизації житловою фонду комунальної форми власності за заявами громадян.

Начальник відділу з обліку, розподілу, обміну та приватизації житла Т.Д. Перепелиця