Анонс культурних та спортивних заходів з 7 по 13 вересня

З 6 по 13 вересня проходитимуть спортивно-масові заходи, присвячені Олімпійському тижню у Луганській області.

8 вересня о 14.00 у ПК ім. В.М.Сосюри відбудеться вечір-зустріч з Героєм праці Єрьоменко Г.І., присвячена 75-й річниці Стаханівського руху. 

9 вересня о 17.00 ПК ім. В.І. Леніна запрошує на свято вулиці Косовського, присвячене Дню міста.

10 вересня о 13.00 у ПК ім. В.І. Леніна пройде інформаційна година «Я знаю своє право» згідно Указу Президента «Про всеукраїнський тиждень права людини», а о 14.00 - літературний вечір «Миле серцю Лисиче – колиско моя» у бібліотеці філії № 2.

11 та 12 вересня на стадіоні «Шахтар» відбудеться Кубок з міні-футболу серед команд трудових колективів м. Лисичанська.

12 вересня о 10.00 розпочнуться спортивні змагання, присвячені Дню фізкультурника (водна станція).

13 вересня о 16.00 ПК ім. В.М.Сосюри запрошує на свято вулиці Одеській «Вулиці нашого міста», присвячене 66-й річниці визволення Луганської області від фашистських загарбників.

Крім того, 8 та 9 вересня команда м. Лисичанська візьме участь у обласній зірниці (м. Луганськ, ДОЛ «Сонячний»).