У міській раді пройшло чергове засідання виконкому

Сьогодні, 3 грудня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

Інформацію про хід виконання, внесення змін та доповнень до Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020, а також план роботи Лисичанської міської ради та її виконавчих органів на 2020 рік члени виконкому погодили та винесли на розгляд чергової сесії міської ради.

Також на засіданні виконавчого комітету було узгоджено проведення диспансеризації громадян України 2004 року народження, організація виїзної передноворічної торгівлі хвойними деревами на території міста Лисичанська; затверджено комплексний план лікувально-оздоровчої роботи по підготовці призовної молоді до військової служби на 2019-2020 роки, Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Лисичанську; виділено кошти на організацію міських конкурсів та участь у Всеукраїнських фестивалях-конкурсах, на проведення загальноміського заходу до Дня Збройних Сил України, на участь в обласній культурно-мистецькій акції «Сяйво таланту» до Дня Святого Миколая, на проведення загальноміських заходів, присвячених Дню святого Миколая та новорічним святам; надано одноразову матеріальну допомогу мешканцям міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля тощо.

Окрім того, з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації у випадку відключення від електропостачання об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал» члени виконавчого комітету виділили з матеріального резерву міської ради 300 літрів дизельного пального та 300 літрів бензину А-92 в талонах для ДПРЧ-9 ГУ ДСНС України в Луганській області, а також 50 літрів бензину А-92 в талонах для ЛКАТП 032806.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися детальніше на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Місцеве самоврядування»-«Рішення виконавчого комітету» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».