Попереджено терористичний акт

21 травня співробітниками Попаснянського РВ ГУ МВС України в Луганській області, спільно із співробітникам оперативної групи СБУ (м. Лисичанськ), в зруйнованій будівлі за адресою: м. Гірське, вул. Совєтська, 19, було виявлено та вилучено металевий предмет, що зовні схожий на міну, на корпусі якого наявне маркування 765965ГД-42, та предмет циліндричної форми з фрагментом дроту.

За попередньою інформацією, саморобний вибуховий пристрій планувалося привести в дію для вчинення терористичного акту з метою залякування жителів міста, руйнування розташованих поряд житлових будинків, будівлі місцевого відділу міліції та ринку, що призвело б до значних матеріальних та людських жертв, а також підриву авторитету українських правоохоронних органів та військовослужбовців ЗС України.

На даний час вживаються заходи щодо встановлення осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.

За вказаним фактом слідчим відділом Попаснянського РВ ГУ МВС України в Луганській області 21.05.2015 зареєстровано в ЄРДР кримінальне провадження № 12015130530000457 за ст. 15, ч. 1 ст. 258 КК України.

Вилучені предмети для проведення експертизи направлено до НІЕКЦ ГУ МВС України у Луганській області.

Громадян просимо повідомляти про усі підозрілі предмети, ситуації та осіб, які намагаються дестабілізувати обстановку або можуть мати в незаконному зберіганні зброю та боєприпаси, на телефони довіри підрозділів Служби безпеки України в Лисичанську за номерами 063-670-07-94 та 067-735-12-79. Конфіденційність повідомлень гарантується.

Служба безпеки України в м. Лисичанську