У Лисичанську відбулось чергове засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення

29 березня під головуванням заступника міського голови Андрія Якимчука відбулось чергове засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення. В роботі ради взяли участь начальник відділу Державного нагляду у вугільній галузі Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області, начальник управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства, голова координаційної ради федерації профспілки України в м. Лисичанську, директор КУ «Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ», начальник відділу з питань мобілізаційної, режимно-секретної роботи і цивільного захисту Лисичанської міської ради та інші посадові особи.

На засіданні був затверджений план роботи міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення на 2016 рік, визначені пріоритети в роботі ради. Також обговорювалось питання про стан виробничого травматизму та професійної захворюваності на підприємствах міста за 2015 рік з представником ПАТ «Лисичанськвугілля», начальником відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України в м. Лисичанську Луганської області Віктором Денисенко, начальником Лисичанського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби в Луганській області, головним державним санітарним лікарем міста Лисичанська і Попаснянського району В’ячеславом Данілейченком.

Заслуховувалась інформація про проведену роботу з розгортання пунктів обігріву заступника начальника відділу цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області Руслана Дембіцького та заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради Юліани Гасанбекової. За результатами засідання прийняті відповідні рішення.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради