Рішення № 4 засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Лисичанській міській раді 24.04

Рішення № 4 засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Лисичанській міській раді
Вложения:
Скачать этот файл (RHPK_4_18_04_2017.doc)RHPK_4_18_04_2017.doc[ ]88 Kb

Рішення № 3 засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Лисичанській міській раді

Рішення № 3 засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Лисичанській міській раді

Вложения:
Скачать этот файл (RHPK_3_18_04_2017.doc)RHPK_3_18_04_2017.doc[ ]85 Kb

Домашнє господарство - це та клітина, яка живить всю національну економіку

Домогосподарства населення, на сьогодні — є одним з основних ресурсів постачання рослинницької та тваринницької продукції споживачам Луганської області, тому для керівництва Луганської області сприяння підвищенню продуктивності та ефективності сільського господарства в проекції на кожне домогосподарство області є пріоритетним.

Луганською обласною військово-цивільною адміністрацію протягом грудня 2016 року проведені наради за участю райдержадміністрацій, голів міських, сільських, селищних рад з питань упорядкування та формування економічних показників діяльності населення в аграрному секторі економіки, в роботі яких активну участь прийняло Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області та його територіальні підрозділи.

Подробнее...

До відома операторів ринку

Міністерством аграрної політики України видані накази від 06.02.2017 № 41 «Про затвердження форми акта, складеного за результатами державного аудиту щодо додержання операторами ринку вимог законодавства стосовно постійно діючих процедур, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках»

Вложения:
Скачать этот файл (Forma_akty (2).doc)Forma_akty (2).doc[ Форма акту, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного контролю стосовно додержання операторами ринку гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами]380 Kb
Скачать этот файл (Forma_akty.doc)Forma_akty.doc[Форма акта, складеного за результатами державного аудиту щодо додержання операторами ринку вимог законодавства стосовно постійно діючих процедур, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках]407 Kb
Скачать этот файл (Nakaz_MAPPY_41_06_02_2017.doc)Nakaz_MAPPY_41_06_02_2017.doc[Наказ № 41 "Про затвердження форми акта, складеного за результатами державного аудиту щодо додержання операторами ринку вимог законодавства стосовно постійно діючих процедур, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у кри]41 Kb
Скачать этот файл (Nakaz_MAPPY_42_06_02_2017.doc)Nakaz_MAPPY_42_06_02_2017.doc[Наказ № 42 "Про затвердження форми акта, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного контролю стосовно додержання операторами ринку гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами ]40 Kb

Подробнее...

Увага! Отруєння підробленими алкогольними напоями!

За інформацією Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів 28.09.16 р. серед мешканців Харківської області зареєстровано 54 випадки отруєнь алкогольними напоями (вірогідно сурогат). Із загальної кількості постраждалих 24 особи померло.

Крім цього, за оперативними даними Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області в м. Лиман зареєстровано 9 випадків отруєння сурогатами алкоголю, із них 5 завершились летально. Також на території м. Миколаїв зареєстровано 5 випадків смертельного отруєння від вживання підроблених алкогольних напоїв. В крові постраждалих знайдений метанол.

Подробнее...

Рішення № 2 засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Лисичанській міській раді

Рішення № 2 засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії  при Лисичанській міській раді
Вложения:
Скачать этот файл (RHPK_2_07_02_2017.pdf)RHPK_2_07_02_2017.pdf[ ]702 Kb

Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Лисичанській міській раді

Рішення № 3 засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії  при Лисичанській міській раді

Вложения:
Скачать этот файл (RHPK_3_21_09_2016.doc)RHPK_3_21_09_2016.doc[ ]61 Kb

Увага! Африканська чума свиней

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області повідомляє: згідно результатів досліджень Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи у пат матеріалу від трупів свійських свиней, виявлено ДНК вірус африканської чуми свиней. Випадки захворювання зареєстровані у с. Чмирівка Старобільського р-ну, в м. Сватове, в пгт. Н. Айдар.

З метою недопущення виникнення АЧС на території м. Лисичанська особам, які займаються утриманням, переміщенням або забоєм свиней необхідно посилити заходи по недопущенню проникнення збудника АЧС до власного господарства, а саме:

Подробнее...

Увага! АЧС свіней!

АЧСЗа повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області згідно результатів досліджень Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи у пат матеріалі від двох трупів свійських свиней, знайдених у лісосмузі на відстані 300 метрів від с. Протопопівка Дергачівського р-ну Харківській обл. виявлено ДНК вірус африканської чуми свиней (експертиза № 005662 п.м./16 від 30.08.2016 р.).

З метою недопущення виникнення АЧС на території м. Лисичанська особам, які займаються утриманням, переміщенням або забоєм свиней необхідно посилити заходи по недопущенню проникнення збудника АЧС до власного господарства, а саме:

  • · утримувати свиней у закритому режимі;
  • · не допускати на територію утримання свиней сторонніх осіб;

    Подробнее...

Рішення № 1 засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Лисичанській міській раді

Рішення № 1 засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії  при Лисичанській міській раді
Вложения:
Скачать этот файл (RHPK_1_16_01_2017.pdf)RHPK_1_16_01_2017.pdf[ ]640 Kb